Gaz płynny do wózków widłowych

gaz do wózków widłowychWózki widłowe realizują ważną część transportu wewnętrznego i zewnętrznego w wielu firmach logistycznych, magazynach czy na placach przeładunkowych. Wśród wielu typów wózków szczególne miejsce zajmują te z napędem gazowym. Są cenione z uwagi na niskie koszty eksploatacji. Oferujemy gaz do wózków widłowych w wygodnych, dostosowanych parametrami butlach.

 

Gaz do wózków widłowych – najwyższe normy jakości

 

Wózki widłowe wykorzystywane w firmach zazwyczaj pracują przez wiele godzin dziennie i są obsługiwane przez pracowników, których komfort i bezpieczeństwo stanowią wysoki priorytet. Proponowany przez naszą rozlewnię gaz do wózków widłowych to gwarancja bezawaryjnej pracy pojazdów oraz emisji spalin spełniających normy BHP. Dzięki stosowanym technologiom sprzedajemy również produkt znacznie tańszy w eksploatacji i bardzo wydajny.

 

Oferujemy:

  • gaz do wózków widłowych z dodatkiem uszlachetniacza PRO 2000-E,
  • wysokie standardy jakości im kontroli produkcji,
  • zgodność paliwa z normą PN-EN 589,
  • nowoczesne technologie gwarantujące brak zanieczyszczeń gazu w napełnianych butlach,
  • kontrolę techniczną butli, gwarantującą ich szczelność i bezpieczeństwo użytkowania,
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta i najwyższe standardy obsługi.

Płynny LPG, jaki oferujemy przedstawicielom firm posiadających wózki widłowe, jest nowoczesnym, ekonomicznym i wygodnym w eksploatacji paliwem. Sprawdza się w każdych warunkach. Gaz do wózków widłowych pozwala na wykorzystanie tych środków transportu niezależnie od temperatur, wilgotności czy dostępu do zasilania.

 

Zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty.

Eko-Gaz Paliwa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
ul. Waryńskiego 8, 95-060 Brzeziny

               KONTAKT