Aktualności

  • Zbiornik na gaz plynny: 4 rzeczy, na ktore warto zwrocic uwage, decydujac sie na to rozwiazanie Ogrzewanie gazem płynnym z roku na rok zyskuje na popularności. Jest łatwo dostępne, nowoczesne i ekologiczne, a co najważniejsze – niedrogie. I Ty planujesz postawić zbiornik na gaz na swojej posesji? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, sprawdź, jak dokonać właściwego wyboru.
  • Przydomowy zbiornik na gaz – kiedy to sie oplaca? Jednym z najważniejszych wydatków, jakie ponoszą właściciele domów jednorodzinnych, jest ten związany z ogrzewaniem budynku. Właśnie dlatego, zastanawiając się nad tym, jaki system zamontować u siebie, warto przyjrzeć się bliżej własnościom gazu. To paliwo, które łączy konkurencyjną cenę, wysoką wydajność energetyczną oraz przyjazność środowisku naturalnemu. Nie masz możliwości podpięcia się do miejskiej sieci gazowej? Rozwiązaniem dla Ciebie może być zbiornik na gaz płynny. Zobacz, z czym wiąże się jego montaż.
  • Jakie ogrzewanie w domu sprawdzi sie najlepiej? W naszej strefie klimatycznej przetrwanie jesieni i zimy bez dobrego systemu ogrzewania byłoby bardzo trudne. Z uwagi na warunki pogodowe to właśnie utrzymanie właściwej temperatury we wnętrzach jest jednym z najważniejszych kosztów eksploatacji budynku. Pojawia się więc pytanie, jakie ogrzewanie w domu będzie najlepszym rozwiązaniem.
  • Gaz dla domu – dlaczego warto zdecydowac sie na ten typ ogrzewania? Gazowe ogrzewanie domu jest jednym z najchętniej wybieranych – zwłaszcza w nowo powstających budynkach. Dlaczego to właśnie na ten typ instalacji stawiają eksperci? Jakie są korzyści z jego stosowania? I – co najważniejsze – na jaki rodzaj ogrzewania gazowego się zdecydować? Oto najważniejsze informacje.
  • Ogrzewanie ekologiczne domu – czy gaz to dobre rozwiazanie? W naszym klimacie nie sposób obyć się bez instalacji grzewczej w budynku. Jest niezbędna w miesiącach jesiennych i zimowych, a czasem również wczesną wiosną. Jej wyboru dokonujesz już na etapie budowy domu. Jeżeli zależy Ci na tym, aby była efektywna, generowała niskie koszty, a przy tym była przyjazna środowisku, zdecyduj się na ekologiczne ogrzewanie. Czyli jakie? Jednym z rozwiązań, na które warto zwrócić uwagę, jest ogrzewanie gazowe.
  • Ekologiczne ogrzewanie domu – jak wybrac najlepsze? System ogrzewania jest jednym z najważniejszych w każdym budynku. To on zapewnia właściwą temperaturę w domu czy biurze – zwłaszcza wówczas, gdy na zewnątrz panują niskie temperatury. Korzystanie z niego może generować wysokie koszty eksploatacji. Tradycyjne systemy grzewcze – np. te oparte o paliwa stałe – są źródłem jeszcze jednego problemu: powodują emisję szkodliwych spalin do atmosfery. Dlatego coraz większą popularnością cieszy się ogrzewanie ekologiczne, np. na gaz. Zobacz, jak wybrać najlepsze dla siebie.
  • Ogrzewanie gazowe z butli przydomowej – co warto wiedziec? Szukasz niedrogiego, ekologicznego i wygodnego sposobu na ogrzewanie domu? Wbrew pozorom, do wyboru masz nie tylko prąd oraz węgiel czy eko-groszek. Alternatywą dla tych źródeł zasilania jest gaz płynny. Możesz z niego skorzystać nawet wówczas, gdy nie masz dostępu do stałej instalacji. Pozwolą na to przydomowe butle gazowe. Zobacz, jak pracuje instalacja oparta o nie i poznaj zalety korzystania z tego rozwiązania.
  • Potrzebny Ci gaz do wozków widlowych? Zobacz, na co zwrocic uwage, wybierajac jego dostawce Wózki jezdniowe podnośnikowe, które popularnie nazywamy widłowymi, to pojazdy transportu wewnętrznego, które zapewniają sprawną pracę m.in. centrom logistycznym, magazynowym oraz innym placówkom o profilu przemysłowym. W wielu z nich korzysta się z wózków zasilanych gazem. Ich prawidłowa praca jest warunkowana m.in. jakością paliwa, które dostarcza się pojazdom. Zobacz, co zrobić, aby wybrać to najodpowiedniejsze.
  • Gaz do wozków widlowych – zobacz, jak wybrac najlepszy Wózki widłowe to urządzenia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firm z wielu branż. Są stosowane powszechnie nie tylko w magazynach i centrach logistycznych, ale także zakładach produkcyjnych, czy w portach. Choć na rynku dostępne są wózki wielu typów, dużą popularnością cieszą się te zasilane gazem. Dlaczego tak się dzieje i jakie paliwo gazowe się w nich stosuje? Sprawdź szczegóły.
  • Jak wykorzystac gaz w butlach? XXI wiek to okres, w którym nieustannie poszukujemy tańszych, bardziej ekologicznych, a zarazem efektywnych paliw. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się butle gazowe z propanem lub mieszanką propan-butan. Wbrew pozorom, można je wykorzystać nie tylko na kampingu – podpinając do nich palnik do gotowania. Sprawdź, jak jeszcze można wykorzystać ich potencjał.

Eko-Gaz Paliwa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
ul. Waryńskiego 8, 95-060 Brzeziny

               KONTAKT